Plastikust kruus

12.08

Isikupärastatud plastikust kruus lastele. Värvitud ülemise serva ja sangaga, saadaval viies värvitoonis: must, kollane, roheline, sinine ja roosa. Täiuslik kruus, mida saab kohandada lapse enda kujundusega. Ideaalne kingitus või igapäevaseks kasutamiseks. Lisa kirjeldusse disainisoov.

*Eeldatav postitamise aeg: 22. apr. 2024 - 24. apr. 2024

Kirjeldus

Lastesõbralik isikupärastatud plastikust kruus

Tutvuge meie lastele mõeldud erikujundusega plastikust kruusiga, mis on loodud erilisteks hetkedeks ja lõbusateks seiklusteks. Kvaliteetsest ja vastupidavast plastikust (polümeer) valmistatud, on see kruus mõeldud käte vahele, mis on alles õppimas, kuidas kinni hoida ja joosta.

Üks kõige erilisemaid omadusi sellel kruusil on kohandatavus. Lase oma lapsel valida endale meelepärane värv – olgu see siis salapärane must, päikeseline kollane, rohelise looduse toon, helesinine või armas roosa. Värvitud ülemine serv ja sang lisavad kruusile lisaväärtust, muutes selle iga lapse jaoks eriliseks.

Kuid mis teeb selle kruusi tõeliselt eriliseks, on võimalus kohandada see just teie lapse jaoks. Olgu selleks lapse lemmikloom, superkangelane või isegi nende enda kunstiteos – see kruus on loodud selleks, et teha iga söögikord eriliseks ja lõbusaks!

Parameetrid:

  • Maht: 330ml
  • Kõrgus: 9cm
  • Läbimõõt: 8,5cm
  • Värvid: must, kollane, roheline, roosa
  • Soovitame käsipesu!

Lisainfo

Värv

must, sinine, roheline, valge, roosa, punane

Brand

meistrimehed.ee