Plekkkruus 500ml

14.64

Kohandatav metallist emailitud plekkkruus (500 ml) – looge oma unikaalne kruus, kasutades isiklikku kujundust või firma logo! Valige stiilse hõbedase, klassikalise valge või šika musta servaga. Vastupidav, stiilne ja praktiline – ideaalne igapäevaseks kasutamiseks. Lisa kirjeldusse, mida kujunduseks soovid.

*Eeldatav postitamise aeg: 22. apr. 2024 - 24. apr. 2024

Kirjeldus

NB! SOOVITAME AINULT KÄSIPESU!

Avastage meie ainulaadne kohandatav metallist emailitud plekkkruus, mis on loodud spetsiaalselt teie isikliku puudutuse lisamiseks. Kas olete ettevõtte omanik, kes soovib oma firma logoga kruuse? Või lihtsalt loova mõtteviisiga inimene, kes tahab jooki nautida omakujundatud kruusist? Meie kruusid pakuvad täiuslikku lahendust.

Iga kruus mahutab 500 ml, mis on ideaalne hommikukohvi jaoks või miks mitte õhtuse tee jaoks. Kvaliteetse metallist konstruktsiooniga tagame, et teie jook püsib soojana, samas kui vastupidav emailitud viimistlus kaitseb kruusi kriimustuste ja roostetamise eest.

Kujunduse valikul saate valida kruusi serva värvi – olgu selleks stiilne hõbedane, klassikaline valge või šikk must. See lisab teie kujundusele veelgi rohkem eristuvust ja rafineeritust.

Olenemata sellest, kas soovite kinkida selle kellelegi erilisele või lihtsalt soovite lisada oma kööki isikliku puudutuse, on meie kohandatav metallist emailitud plekkkruus suurepärane valik.

Lisainfo

Vali serva stiil

hõbedane, valge, must

Brand

meistrimehed.ee