Mason joogipurk 350ml

12.20

Mason joogipurk, valmistatud jääklaasist mahutab 350ml jooki. Sangaga disain, metallist keeratav kaas ja stiilne kõrs teevad selle kasutamise mugavaks. Kohandatav disain võimaldab lisada nime, logo või teksti, muutes selle ideaalseks kingituseks erinevateks üritusteks.

Vali värv ja lisa kirjeldused ning me saadame enne trükki näidised.

 

*Eeldatav postitamise aeg: 22. apr. 2024 - 24. apr. 2024
Tootekood: KR12 Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Mason joogipurk on valmistatud vastupidavast jääklaasist, mis tagab selge ja stiilse ilme. Mahutades endas 350ml jooki, on see ideaalne kaaslane nii argipäevadeks kui ka erilisteks sündmusteks.

Unikaalne sangaga disain tagab mugavuse käsitlemisel ja teeb purgist lihtsasti haaramise võimalikuks. Metallist keeratav kaas kaitseb purgi sisu lekkimise ja valgumise eest, tagades, et teie jook püsib turvaliselt purgi sees.

Komplekti kuulub ka stiilne kõrs, mis lisab kasutamise mugavusele ja annab võimaluse nautida jooki ilma kaant eemaldamata.

Kohandamise võimalus teeb sellest purgist ideaalse kingituse. Olgu see siis teie nimi, firma logo või naljakas tekst – kujundage see nii, nagu teile meeldib. Tänu sellele sobib Mason joogipurk suurepäraselt sünnipäevadeks, pulmadeks, firmaüritusteks või lihtsalt sõpradele üllatuseks.

NB! Soovitame ainult käsipesu.

Lisainfo

Värv

Kollane, Lilla, Oranž, Punane, Roheline, Helesinine, Sinine

Brand

meistrimehed.ee