Joogipurk kõrrega 550ml

13.42

Tutvu meie erksavärviliste värvipurkidega, mis toovad sära igasse päeva! Mugav kaas ja kõrs teevad joomise lihtsaks ja stiilseks. Vali meie kujunduste seast või loo ise unikaalne disain. Olgu tegemist rannapeo, pikniku või kontoriga – meie purk muudab iga hetke eriliseks. Avasta värvide maagia 🙂

Lisa kirjeldusse, mis mõttes ja me saadame disaini näidise.

 

*Eeldatav postitamise aeg: 5. juuni 2024 - 7. juuni 2024

Kirjeldus

Avasta uus mõõde joogipudelites meie fantastiliste värviliste värvipurkidega! Need erksad ja elavad värvid lisavad sinu päevale särtsu ja energiaannuse. Iga purk on varustatud mugava kaane ja kõrrega, nii et saad nautida oma lemmikjooke stiilselt ja ilma tilkagi valamata.

Aga see pole veel kõik! Me teame, kui oluline on sinu isikupära. Seetõttu pakume sulle võimalust valida purgi kujundus meie loodud kollektsioonist või, kui tunned end eriti loomingulisena, luua oma täiesti isikupärane disain. Tõeliselt unikaalne lahendus just sinu jaoks!

Kujuta ette, kuidas saadab sind see purk kõikjal – olgu selleks metsik rannapidu, lõõgastav piknik pargis või isegi tööpäev kontoris. Ükskõik kus sa oled, saad alati nautida oma jooke stiilselt ja teistest eristudes. Kui oled valmis astuma järgmisele tasemele oma joogikogemuses, siis on aeg avastada meie värvilised värvipurgid!

  • Kõrgus: 15cm
  • Läbimõõt: 7,6cm
  • Maht: 550ml
  • Materjal: klaas
  • Soovitame käsipesu

Lisainfo

Vali värv:

Helesinine, Kollane, Oranž, Punane, Sinine, Lilla, Roheline

Brand

meistrimehed.ee