Värvilised nimega jõuluehted

3.665.49

Värvilised nimedega jõuluehted. Saada meile oma nimed ning kujundussoovid. Näiteks: Malle (26), Kalle (17) jne. Ära unusta ka toote kogust muuta vastavalt nimede hulgale.

Värvilisi jõuluehteid on pakkuda erineva suuruse, kujuga ja materjaliga. Alumiiniumist ehted on 1-1,2mm paksud ning peavad eriti hästi vastu niiskele keskkonnale. Puidust ehted on 3mm paksused. Iga ehtega tuleb kaasa ka punane riputusnöör.

Vaata veel valikuid Joululoomad.pdf

*Eeldatav postitamise aeg: 24. juuni 2024 - 26. juuni 2024

Kirjeldus

Vaata veel valikuid Joululoomad.pdf

Värvilised nimedega jõuluehted. Saada meile oma nimed ning kujundussoovid. Näiteks: Malle (26), Kalle (17) jne.  Ära unusta ka toote kogust muuta vastavalt nimede hulgale. Värvilisi jõuluehteid on pakkuda erineva suuruse, kujuga ja materjaliga. Alumiiniumist ehted on 1-1,2mm paksud ning peavad eriti hästi vastu niiskele keskkonnale. Puidust ehted (MDF) on 3mm paksused. Iga ehtega tuleb kaasa ka punane riputusnöör.

Tunne huvi ka erineva kujundusega kinkekarpide kohta: https://meistrimehed.ee/toode/jouluehete-kinkekarbid või kinkekottide kohta https://meistrimehed.ee/toode/jouluehete-kinkekott/

 

Lisainfo

Suurused

5cm (ühepoolne,MDF), 8cm (ühepoolne tilaga, MDF), 8cm (tilaga, MDF), 8cm (MDF), 9cm (MDF), 6,8cm (alumiinium), 7,6cm (alumiinium), 9cm (alumiinium)

Brand

meistrimehed.ee