Klaasist kell

24.40

Klaasist lauakell isikliku pildi, logo või tekstiga.

  • Mõõdud: 30 x 16 cm
  • Paksus: 0,5 cm

Lisa kirjeldusse disainisoov. Kui sul on olemas logo, foto vms, siis saada need emailile info@meistrimehed.ee

9 laos

*Eeldatav postitamise aeg: 5. juuni 2024 - 7. juuni 2024
Tootekood: K22 Kategooria: Sildid: , , ,

Kirjeldus

Meil on hea meel tutvustada teile meie erilist klaasist kella, mis võimaldab teil luua ainulaadse ja isikupärase toote. See kell on varustatud spetsiaalse klaaspaneeliga, millele saab lisada oma pildi, logo või teksti, luues seeläbi tähendusrikka ja meeldejääva kingituse või dekoratiivelemendi.

Kell on elegantse ja stiilse disainiga, mis sobib suurepäraselt igasse interjööri. Selle mõõdud on 30 x 16 cm, mis muudab selle piisavalt suureks, et olla pilkupüüdev, kuid samas piisavalt kompaktseks, et mahtuda erinevatesse ruumidesse. Kella paksus on 0,5 cm, mis annab sellele õhulise ja kaasaegse välimuse.

Toote kohandamiseks oma isiklikuks unikaalseks tükiks võite valida mis tahes pildi, logo või teksti, mis teile meeldib. Olgu selleks siis armsad perepildid, lemmiklooma portreed, inspireerivad tsitaadid või teie ettevõtte logo – võimalused on lõputud.

Kokkuvõttes on meie klaasist kell isikliku pildi, logo või tekstiga unikaalne ja stiilne toode, mis sobib suurepäraselt kingituseks või kaunistamiseks. Olgu see siis teie enda koju, kontorisse või sõbrale, see kell on kindlasti pilkupüüdev ja meeldejääv. Loo oma eriline kell ja muuda iga hetk eriliseks!

Brand

meistrimehed.ee