Kivist kell

36.60

See suur kivist kell on loodud selleks, et täiendada teie interjööri ning pakkuda võimalust luua oma unikaalne kujundus või lisada logo. Kell on elegantne ja mitmekülgne ning sobib suurepäraselt nii seina riputamiseks kui ka lauale paigutamiseks. Suuruseks on 40 x 25 cm, paksus on 1 cm.

Saada meile kujunduse soov ning võimalusel logo või pilt info@meistrimehed.ee

2 laos

*Eeldatav postitamise aeg: 24. juuni 2024 - 26. juuni 2024
Tootekood: KK23 Kategooria: Sildid: , , ,

Kirjeldus

Kella on loodud kiltkivist, mis annab sellele loodusliku ja jõulise välimuse. Suuruseks on 40 x 25 cm, muutes selle silmapaistvaks elemendiks, mida saab hõlpsasti igasse ruumi paigutada. Kella paksus on 1 cm, tagades selle stabiilsuse ja vastupidavuse.

Üks suuremaid eeliseid sellel kivikellal on võimalus lisada oma isikupärane kujundus või logo. Olgu selleks siis perekonna portree, inspireeriv sõnum või ettevõtte logo, see kell pakub suurepärast võimalust ennast väljendada. Kujunduse lisamine toimub selgelt ja täpselt, tagades kõrgekvaliteedilise tulemuse.

Kella kasutusvõimalused on mitmekülgsed, sõltuvalt teie eelistustest. Saate selle riputada seinale, kasutades kaasasolevaid kinnitusi, või paigutada stabiilselt lauale või riiulile. Selline mitmekülgsus võimaldab kella kohandada vastavalt teie ruumi ja stiili vajadustele.

Lisainfo

Suund

Püstine – seierid üleval, Püstine – seierid all, Horisontaalne – seierid vasakul, Horisontaalne – seierid paremal

Brand

meistrimehed.ee