Suur metallist termoskruus 900ml

31.72

See 900ml termostass ilma sangata ja kaanega on suurepärane valik neile, kes vajavad päeva jooksul palju jooki. Tassil on kaanele integreeritud kõrre kasutamise võimalus (kõrs ei kuulu komplekti), mis teeb joogi nautimise eriti mugavaks. Eriline lisavõimalus on tassi isikupärastamine, olgu see siis nime, logo või naljaka lausega, muutes selle ideaalseks kingituseks igaks sündmuseks.

7 laos

Estimated Delivery Date 29. juuli 2024 - 31. juuli 2024
Tootekood: KR29 Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

See kõrge kvaliteediga 900ml termostass on ideaalne kaaslane neile, kes vajavad oma päeva jooksul piisavalt jooki. Tassi disain on elegantne ja praktiline, tulles ilma sangata, mis teeb sellest suurepärase valiku aktiivse eluviisiga inimestele. Kaas on mõeldud mugavaks kasutamiseks ja sellega on võimalik kasutada kõrt, mis muudab joogi nautimise veelgi lihtsamaks (kõrs pole komplektis kaasas). Tänu sellele mahutavusele on termostass suurepärane valik nii pikemateks autosõitudeks kui ka kontoris töötamiseks, hoides joogi soovitud temperatuuril tundide viisi.

Lisaks praktilisusele pakub see termostass võimalust isikupärastamiseks. Olgu selleks siis nimi, logo või mõni naljakas lause – termostassi peale on võimalik lisada igasugust personaliseeritud sõnumit, muutes selle ideaalseks kingituseks sõpradele, pereliikmetele või kolleegidele. Isikupärastamine annab tassile ainulaadse puudutuse, muutes selle mitte ainult praktiliseks esemeks, vaid ka mälestusesemeks või isikliku stiili väljenduseks. See funktsioon teeb termostassist suurepärase valiku erinevateks sündmusteks, olgu need siis sünnipäevad, tähtpäevad või ettevõtte üritused.

Brand

meistrimehed.ee