Erikujundusega tänumeened

9.7613.42

Kohandage tähtsaid hetki meie isikupäraste puidust karikate ja tänumeenedega. Iga tükk on loodud vastavalt teie üritusele ja soovidele, tagades ainulaadse ja mälestusväärse tunnustuse.

Hind sisaldab ~20cm suurust kujundit ja disaini.  Näiteks mitmekihiliste, kombineeritud pleksiklaasiga või hinda natuke tõsta. Seepärast võiks meiega enne kosulteerida.

*Eeldatav postitamise aeg: 29. juuli 2024 - 31. juuli 2024
Tootekood: AM02 Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Meie käsitsi valmistatud puidust karikad ja tänumeened on ideaalsed võimalused tunnustada saavutusi ja tähistada erilisi hetki. Iga tükk on hoolikalt kujundatud ja viimistletud, et pakkuda teie üritusele või auhinna saajale isikupärast ja ainulaadset tähelepanu. Tänu meisterlikule käsitööle ja kvaliteetsetele materjalidele on iga karikas mitte ainult auväärne auhind, vaid ka kunstiteos, mis kaunistab iga ruumi ja talletab mälestusi aastateks.

Tänumeened on kujundatud teie soovide järgi, tagades, et iga detail peegeldab teie ürituse iseloomu või auhinna erilisust. Olgu selleks firma logo, ürituse nimi või isiklik sõnum, meie kohandatavad disainilahendused ja graveeringud loovad tähendusrikka meene, mis edastab teie tunnustuse ja tänu sügavat sõnumit. Väärtustage neid hetki meie puidust karikate ja tänumeenedega, mis on sama unikaalsed ja meeldejäävad kui need, keda te tahate tunnustada.

Disainime ja lõikame 2-6mm kasevineerist, võime teha mitmekihilist ja kombineerida pleksiklaasiga. Vastavalt keerukusele võib hind natuke muutuda. Seepärast on otsene suhtlus kõige parem.

Lisainfo

Materjal

Kasevineer, Pleksiklaas

Brand

meistrimehed.ee

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.