Stiilne puidust ja klaasist aukiri

26.84

Rõõm tutvustada meie ainulaadset puidust ja klaasist alust, mis on loodud spetsiaalselt stiilsete tänukirjade, diplomite, tunnustuste, aukirjade ja muude tähtsate dokumentide esitamiseks. See toode ühendab endas loodusliku puidu sooja ilme ja klaasi elegantsi, luues meeldejääva ja silmapaistva viisi oma tänulikkuse või tunnustuse väljendamiseks.

See puidust ja klaasist alus on suurepärane valik, et näidata oma austust ja tänulikkust. Olgu see siis tunnustus töökaastöötajale, lõpetamiseks diplomi üleandmiseks või lihtsalt tänukirjaks erilise inimese jaoks, meie toode pakub elegantset ja stiilset võimalust teie sõnumi esitamiseks.

  • Materjal: puit ja klaas
  • Suurused:
    puit 23,5x26cm
    klaas: 17,5×21,5cm

3 laos

*Eeldatav postitamise aeg: 5. juuni 2024 - 7. juuni 2024

Kirjeldus

Tutvustame meie ainulaadset puidust ja klaasist alust, mis on loodud tänukirjade, diplomite, tunnustuste, aukirjade ja muude dokumentide esitamiseks. See toode ühendab loodusliku puidu ja klaasi, luues meeldejääva viisi tänulikkuse või tunnustuse väljendamiseks.

Alus on suurepärane valik austuse ja tänulikkuse näitamiseks. Kasutage seda töökaaslaste tunnustamiseks, diplomi üleandmiseks või lihtsalt erilise inimese tänukirjaks. Pakume elegantset ja stiilset võimalust sõnumi esitamiseks.

Brand

meistrimehed.ee