Termokruus 480ml

20.74

See 480ml mahutavusega termokruus ühendab endas stiili ja funktsionaalsuse. Kõrgusega 18cm ja diameetriga 7 / 8.2 cm, on see ideaalne valik nii kuumade kui ka külmade jookide tarbeks. Metallist väliskülg tagab vastupidavuse, samas kui plastikust sisu aitab säilitada joogi temperatuuri. Mugava käepideme ja praktilise suletava joomisavaga kaanega varustatud kruus on suurepärane valik igapäevaseks kasutamiseks.

Lisa kirjeldusse oma disanisoov ja me teeme enne trükki näidise.

24 laos

Pildi saavad üles laadida vaid registreeritud kasutajad. Muul juhul võib pildi saata info@meistrimehed.ee

  • *

    Piltide üleslaadimiseks peate olema sisse logitud

    Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif

Product total

Options total

Grand total

*Eeldatav postitamise aeg: 29. juuli 2024 - 31. juuli 2024
Tootekood: KR25 Kategooria: Sildid: , , ,

Kirjeldus

Mahutavusega 480ml ja kõrgusega 18cm, pakub see termokruus suurepärast tasakaalu mahutavuse ja käepärasuse vahel. Selle diameeter on 7 cm alaosas, laienedes ülespoole 8.2 cm-ni, mis võimaldab mugavat haarde ja stabiilsust. Kruusi metallist väliskülg tagab vastupidavuse ja elegantsi, samas kui plastikust sisemus aitab hoida joogi temperatuuri stabiilsena.

Kruusi eristab mugav käepide, mis pakub kindlat ja mugavat haaret. See on ideaalne kaaslane igapäevaseks kasutamiseks, olgu selleks siis kuum tee talvisel hommikul või jahutav jook suvisel päeval. Kruusi kaas on varustatud praktilise suletava joomisavaga, mis tagab, et teie jook püsib soovitud temperatuuril kauem, vähendades lekkeohtu ja lihtsustades joomist liikvel olles.

Brand

meistrimehed.ee