Patriootilised jõuluehted (10tk+karp)

40.26

Patriootiliste jõuluehete komplekt koos kinkekarbiga. Karbis on 10 erineva disainiga jõuluehted. Ehted, millel on tekst, on võimalik kliendil muuta. Kui tekkisid muud ideed, siis kirjuta meile info@meistrimehed.ee

*Eeldatav postitamise aeg: 24. juuni 2024 - 26. juuni 2024
Tootekood: Jw31 Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Tutvustame teile meie eksklusiivset patriootiliste puidust jõuluehete komplekti, mis on saadaval kaunis kinkekarbis. See eriline komplekt sisaldab 10 erineva disainiga jõuluehet, mille suurus on umbes 9 cm. Ehted on valmistatud kvaliteetsest puidust ja kaunistatud patriootiliste motiividega, mis toovad teie jõulupuule erilise tähenduse ja ilu. Lisaks on ehted, millel on tekst, kohandatavad vastavalt teie soovidele. See tähendab, et saate lisada oma isikliku sõnumi või soovi, muutes need ehted veelgi erilisemaks ja isikupärasemaks.

Kui teil on muid ideid või soovite kohandada ehteid veelgi, võtke meiega ühendust aadressil info@meistrimehed.ee. Meie meeskond on valmis aitama teil luua täiusliku jõuluehete komplekti, mis peegeldab teie isikupära ja armastust oma kodumaa vastu. Ärge jätke seda võimalust kasutamata, tellige oma patriootiliste puidust jõuluehete komplekt juba täna ja tehke oma jõulud veelgi erilisemaks!

Brand

meistrimehed.ee