Puidust nimelised jõuluehted

3.544.36

Kõige kaunimad ja personaliseeritud puidust jõuluehted perele, sõbrale, kallimale ja kaastöötajatele. Loomulikult ära unusta ka lemmikloomi ♥. Saada meile oma nimed ning kujundussoovid (Näidised leiad toote kirjeldusest). Näiteks: Malle (26), Kalle (17) jne.  Kindlasti ära unusta ka toote kogust muuta vastavalt nimede hulgale. Kui kingi saajal on erisoovid, siis pane see julgelt kirja ja lisatasu selle eest ei tule – näiteks firma logo, kelluke, dinosaurus, uisk vms. Teeme kuni 50cm ehteid.

Jõuluehete kinkimiseks oleme valmistanud erineva suurusega kinkekarbid (lisa kirjeldusse kaane kujunduse number): https://meistrimehed.ee/toode/jouluehete-kinkekarbid/

*Eeldatav postitamise aeg: 24. juuni 2024 - 26. juuni 2024

Kirjeldus

puidust nimelised jõuluehted

Puidust nimelised jõuluehted perele, sõbrale, kallimale, kaastöötajatele jne. Saada meile oma nimed ning me teeme enne lõikamist kavandi. Näidised leiad toote kirjeldusest (all). Nimede järgi võid lisada numbri, millist ehet soovid või jätate valiku meie otsustada. Kõik ehted on erilised ja personaliseeritud. Kui kingi saajal on erisoovid, siis arvestame ka nendega. Pane julgelt kirja, mida soovid ja lisatasu selle eest ei tule – näiteks kelluke, dinosaurus, uisk vms. Kõik ehted on kenasti viimistletud ning tulevad koos riputamiseks vajalike nööridega.

Ettevõtete puhul kasutame ära teie logo või tegevusala ning loome meeldejäävad jõuluehted. Jõuluehete kinkimiseks oleme valmistanud erineva suurusega kinkekarbid (lisa kirjeldusse kaane kujunduse number): https://meistrimehed.ee/toode/jouluehete-kinkekarbid/

Puidust nimelised jõuluehted tulevad vaikimisi 7cm või 9cm, aga kokkuleppel võime  teha kuni 50cm. Materjaliks 3mm naturaalne kasevineer. Kask on reeglina heleda naturaalse puidu tooni, mille tonaalsus võib varieeruda. Huvi korral saame ehted värvida näiteks kuldseks, hõbedaks või sätendavaks (+0,3€).

Liitu ka meie Facebooki lehega https://www.facebook.com/Meistrimehed/


Деревянные новогодние украшения для семьи, друга, любимого человека, коллег по работе и т. Д. Отправьте нам свои имена, и мы сделаем дизайн перед вырезкой. Примеры можно найти в описании продукта (ниже). Вы можете добавить номер по имени, какое украшение вы хотите или оставить выбор нам. Все украшения особенные и индивидуальные. Если у получателя подарка есть особые пожелания, мы учтем их. Смело пишите, что хотите и без доплаты – например, колокольчик, динозавр, конек и т. Д. Все украшения красиво отделаны и укомплектованы необходимыми шнурками для подвешивания.

Для компаний мы используем ваш логотип или отрасль и создаем незабываемые рождественские украшения.

Для подарков новогодних украшений мы изготовили подарочные коробки разных размеров (добавьте к описанию дизайнерский номер обложки): https://meistrimehed.ee/toode/jouluehete-kinkekarbid/

По умолчанию деревянные елочные игрушки имеют размер 7 см или 9 см, но по договоренности мы можем сделать до 50 см. Материал 3мм натуральная березовая фанера. Как правило, береза ​​- это светлый оттенок натурального дерева, тональность которого может варьироваться. Если вам интересно, мы можем покрасить украшение, например, в золото или серебро (+0,3€).

https://www.facebook.com/Meistrimehed/

Lisainfo

Mõõtmed 70 × 70 × 3 mm
Materjal

3mm kasevineer

Läbimõõt

7cm, 9cm

Värvimine

naturaalne (ei värvi), kuldne (+0,24€), hõbedane (+0,24€), glitter (+0,24€), muu (+0,24€)

Brand

meistrimehed.ee

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…