Sõrmuste karp (pähkel)

18.30

Meie pruun pähklipuust sõrmuste karp on ideaalne isikupärane kingitus erilisteks hetkedeks.

Suurus: 55x55x35mm

Lisa kirjeldusse oma kujunduse soov ja me saadame enne valmistamist kujundusnäite.

*Eeldatav postitamise aeg: 29. juuli 2024 - 31. juuli 2024
Tootekood: KM40 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Pruun sõrmuste karp, valmistatud elegantsest pähklipuust. See karp pole mitte ainult stiilne, vaid ka isikupärane – täiuslik kingitus abiellujatele, võimaldades lisada oma erilise sõnumi. Meie pähklipuidust karbid sobivad suurepäraselt ka muudeks tähtpäevadeks, kui soovid oma kallimale kinkida sõrmuse.

Meie pruun pähklipuust sõrmuste karp, ideaalne isikupärane kingitus erilisteks hetkedeks. Võimalus lisada oma teksti või kujundust, muutes iga kingituse ainulaadseks ja meeldejäävaks. Kõik meie karbid on valmistatud kvaliteetsest puidust, tagades nende kauniduse ja stiilsuse. Pakume võimalust lisada iga karbi peale personaalne graveering, muutes iga olulise hetke veelgi erilisemaks ja mälestusväärsemaks. Anna meile teada, millist lisainfot soovid karbile graveerida või kirjelda, millist kujundust eelistad – meie meistrid loovad selle just sinu soovide kohaselt.

Karp on valmistatud tumedast pähkelpuidust, sisemus on polsterdatud pehme valge sametiga ning varustatud kahe sõrmuse pesaga. Kaant hoiab kinni magnet. Kuna pähkelpuit on tumedat tooni ja graveering samuti tume, võib teksti loetavus olla tagasihoidlik. Vajadusel on võimalik tekst lisada näiteks valge või sädeleva kuldse värviga, et parandada selle nähtavust.

Brand

meistrimehed.ee