Personaalsed sõrmuste karbid

9.6018.00

Meie männipuidust ümmargune sõrmuste karbike ja tumedast pähklist ruudu ja südame kujulised karbid on ideaalsed kingitused erilisteks hetkedeks. Valmistatud kvaliteetsest puidust, need karbid on kaunid ja stiilsed, pakkudes võimalust lisada personaalne graveering. Ideaalne valik, et muuta iga oluline hetk veelgi erilisemaks ja mälestusväärsemaks. Kirjuta lisainfo, mida soovid karbile graveerida või lisa kirjeldus, millist kujundust soovid karbile.

Tootekood: KM38 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Meie pakutav männipuidust ümmargune sõrmuste karbike on ideaalne valik erilisteks hetkedeks. Olgu selleks kihlumine, pulmad või lihtsalt armas kingitus erilisele inimesele. See kompaktne ja stiilne karbike on valmistatud kvaliteetsest männipuidust, andes sellele loodusliku ja elegantse välimuse. Karbi kaanele on võimalik graveerida pühendus, pruutpaari nimed või muu oluline sõnum, mis muudab selle kingituse veelgi personaalsemaks ja mälestusväärsemaks.

Lisaks on saadaval ka tumedast pähklist valmistatud ruudu ja südame kujulised karbid. Need karbid on suurepärane kingiidee erilisteks puhkudeks, eriti kui lisate isikliku graveeringu. Isikupärastatud sõnum muudab kingituse veelgi erilisemaks ja südamelähedasemaks. Need kvaliteetsed karbid mitte ainult ei näe välja suurepärased, vaid aitavad ka kaasa selle erilise päeva mälestuse säilitamisele.

Lisainfo

Stiil

Ümmargune (5×3,5cm), Ruut (55*55*35cm), Süda (53*60*38)

Brand

meistrimehed.ee