Nimeline joonlaud 2

4.27

Nimeline joonlaud 2. Õhukesed plastikust painduvad 15cm joonlauad. Painduv joonlaud ei murdu, mahub kenasti pinalisse ning  hea kasutada järjehoidjana. Lisa kirjeldusse nimed ja pildisoov. Saadame enne trükki kujunduse. Võimalus lisada lasteaia või kooli logo.

70 laos

*Eeldatav postitamise aeg: 5. märts 2024 - 7. märts 2024
Tootekood: KO10 Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

Meie nimelised 15 cm pikkused plastikust joonlauad ühendavad endas praktilisust ja isikupära. Need õhukesed ja painduvad joonlauad on valmistatud kvaliteetsest materjalist, mis ei murdu, tehes neist ideaalse kaaslase igasuguseks tegevuseks alates joonestamisest kuni lugemiseni. Tänu oma painduvusele mahuvad need joonlauad hõlpsasti pinalisse ja on suurepärased ka järjehoidjana kasutamiseks.

Isikupärase puudutuse lisamiseks pakume võimalust lisada joonlaudadele nimesid ja pilte vastavalt teie soovidele. See muudab need ideaalseks koolitarvikuks või isikupäraseks kingituseks. Samuti on võimalik lisada lasteaia või kooli logo, mis muudab joonlauad veelgi erilisemaks ja aitab edendada kooli või lasteaia vaimu.

Kujundusprotsessi ajal tagame, et teie soovid saavad täidetud. Enne trükki minekut saadame teile kujunduse näidised, et saaksite veenduda, et lõpptulemus vastab täpselt teie ootustele. Need painduvad plastikust joonlauad ei ole ainult funktsionaalsed, vaid ka stiilsed ja isikupärased, sobides suurepäraselt igale vanusele ja vajadusele.

Lisainfo

Mõõtmed 155 × 33 × 0.5 mm

Brand

meistrimehed.ee

Sulle võib meeldida ka…