Puidust käsitöösildid (10tk)

5.86

Rõhuta oma käsitöö erilisust meie kvaliteetsete puidust siltidega. Need unikaalsed, käsitsi valmistatud sildid on ideaalsed oma toodetele isikliku puudutuse lisamiseks, olgu see siis tootefotode jaoks, pakendamisel või otse tootele õmmeldud. Vaata kujundusnäiteid tootepildilt ning lisa kirjeldusse, mida soovid oma tootele lisada. Enne valmimist saadame sulle disaininäite ja kõige parem – kujunduse muutmine on täiesti tasuta 🙂

Pakis 10 silti.

*Eeldatav postitamise aeg: 22. apr. 2024 - 24. apr. 2024

Kirjeldus

Loo oma käsitöötoodetele erakordne välimus meie kvaliteetsete puidust tootesiltidega. Need ainulaadsed ja vastupidavad sildid on käsitsi valmistatud, lisades iga tootele eripära ja professionaalsust. Olgu need õmmeldud otse teie käsitöötoodetele, kasutatud fotodel või pakenditele lisatud, meie puidust sildid on suurepärane võimalus lisada oma toodetele isikliku puudutuse.

Kõige parem on see, et me teeme koostööd teiega, et saavutada täiuslik tulemus. Enne tootmise alustamist saadame teile disaininäite. See annab teile võimaluse veenduda, et olete kõigega rahul ja teha vajadusel muudatusi. Ja kõige parem – kujunduse muutmine on täiesti tasuta!

Meie puidust käsitöösildid pole mitte ainult funktsionaalsed, vaid lisavad ka esteetilist väärtust. Nende loomulik ja autentne välimus suurendab teie toodete ilu, muutes need veelgi ahvatlevamaks. Valige meie kvaliteetsed puidust sildid, et rõhutada oma käsitöö unikaalsust ja kvaliteeti.

Brand

meistrimehed.ee