Kingituste laegas

42.70

Kingituste laegas on stiilne ja praktiline hoiustamislahendus eriliste kingituste ja mälestusesemete jaoks. Laegas on mõõtmetega 35 cm lai, 15 cm sügav ja 25 cm kõrge, valmistatud vastupidavast 6 mm kasevineerist ning kaetud 3 mm värvitava vineerikihiga. Laegas on isikupärastatav, võimaldades graveerida sellele tekste, nimesid ja pühendusi, muutes selle suurepäraseks kingiideeks tähtpäevadeks.

Estimated Delivery Date 29. juuli 2024 - 31. juuli 2024
Tootekood: KP40 Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Kingituste laegas on elegantne ja praktiline lahendus eriliste kingituste ja mälestusesemete hoidmiseks.

Laeka mõõtmed – laius 35 cm, sügavus 15 cm ja kõrgus 25 cm – teevad sellest ideaalse suurusega eseme, mis sobib igasse interjööri. Laeka põhiosa on valmistatud vastupidavast 6 mm kasevineerist, mis tagab selle tugevuse ja pikaealisuse. Teine kiht, mis on 3 mm paksune vineer, võimaldab laeka pinna värvimist soovitud toonis, muutes selle ideaalseks igale maitsele ja stiilile vastavaks. Tänu kvaliteetsetele materjalidele on Kingituste laegas mitte ainult kaunis, vaid ka väga vastupidav ja funktsionaalne.

Lisaks oma elegantsele välimusele on Kingituste laegas ka isikupärastatav, võimaldades graveerida sellele tekste, nimesid, pühendusi ja palju muud. See teeb laekast suurepärase kingiidee erilisteks puhkudeks, nagu sünnipäevad, pulmad või tähtpäevad. Graveeritud detailid lisavad laekale personaalse puudutuse, muutes iga eksemplari unikaalseks. Kingituste laegas on tõeline meisterlikkuse ja funktsionaalsuse sümbioos, pakkudes praktilist lahendust asjade hoiustamiseks ja samal ajal olles kaunis sisustuselement.

Brand

meistrimehed.ee