Fotokivi

13.4226.84

Oleme uhked pakkuda sulle ainulaadset võimalust luua tähendusrikas ja isikupärane kingitus fotokivi näol. See on midagi enamat kui lihtsalt ese – see on mälestus, mis kestab igavesti. Lisaks meie meeskonna kujundusalasele nõustamisele saame pakkuda ka kiiret ja kvaliteetset valmistamist ning kohaletoimetamist, et sinu fotokivi jõuaks sulle õigeaegselt ja puutumatuna.

*Eeldatav postitamise aeg: 22. apr. 2024 - 24. apr. 2024
Tootekood: K20 Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

Tutvustame uhket ja ainulaadset toodet – fotokivi! See erakordne ese pakub sulle võimalust kombineerida kiltkivi looduslikku ilu ja meie kõige kallimaid mälestusi ning hetki. Fotokivi on ideaalne kingitus erinevateks sündmusteks nagu sünnipäevad, pulmad, aastapäevad või muud tähtpäevad.

Meie fotokivide valmistamisel kasutame ainult kvaliteetset kiltkivi, mis tagab nende vastupidavuse ja loodusliku ilu säilimise aastateks. Kiltkivi ise on juba iseenesest silmapaistev, kuna sellel on unikaalsed mustrid ja värvid. Lisades sellele oma lemmikfotod erinevates suurustes ja kujudes, saad luua tõeliselt isikupärase meistriteose.

Lisaks fotodele on võimalik kivile lisada ka erinevaid tekste, nagu nimed, kuupäevad või sõnumid, mis aitavad mälestust veelgi tähtsamaks muuta.

Meie meeskond on valmis aitama sind kujunduselementide valikul, et tagada parim tulemus. Saame aidata sul valida sobiva kivisuuruse ja kujunduse ning paigutada fotod ja tekstid harmooniliselt kivile. Lisaks võib fotokivi kaunistada ka erinevate teemakohaste elementidega, nagu lillede või südametega, et rõhutada sündmuse erilisust või anda sellele romantiline puudutus.

Lisainfo

Stiil

Ring 14cm, Ring 25cm, Ring 30cm, Erikuju 15cm, Erikuju 20cm, Erikuju 30cm, Erikuju 2 20cm, Erikuju 2 30cm, Panoraam 22x12cm, Panoraam 29x14cm, Ruut 15cm, Ruut 20cm, Ruut 30cm

Brand

meistrimehed.ee