Fotoga kaelaehe

9.76

See kuldse värviga ripats, millele on lisatud peenikesed sädelevad kivikesed, on sama ainulaadne kui teie kõige erilisemad hetked. Ripatsi keskpunktiks on teie valitud foto, mille saate meile saata pärast tellimuse esitamist. See võib olla pilt lähedasest sõbrast, armastatud pereliikmest, lemmikloomast või mis tahes hetkest, mida soovite igapäevaselt meeles pidada. Meie kõrgkvaliteediliste printimistehnikatega muudame teie foto püsivaks mälestuseks, mis säilitab oma värvide selguse ja detailsuse aastateks.

Keti pikkus: 40 cm
Ripatsi suurus: 3×4,5 cm
Materjal: tsingisulam
Värv: kuld

1 laos

*Eeldatav postitamise aeg: 5. märts 2024 - 7. märts 2024
Tootekood: EH07 Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Võtke oma mälestused endaga kaasa meie fotoga kaelaehtega. See kuldse värviga ripats, millele on lisatud peenikesed sädelevad kivikesed, on sama ainulaadne kui teie kõige erilisemad hetked.

Ripatsi keskpunktiks on teie valitud foto, mille saate meile saata pärast tellimuse esitamist. See võib olla pilt lähedasest sõbrast, armastatud pereliikmest, lemmikloomast või mis tahes hetkest, mida soovite igapäevaselt meeles pidada. Meie kõrgkvaliteediliste printimistehnikatega muudame teie foto püsivaks mälestuseks, mis säilitab oma värvide selguse ja detailsuse aastateks.

Kuldne värv ja sädelevad kivikesed lisavad ripatsile elegantsi ja stiili, muutes selle täiuslikuks kingituseks sünnipäevadeks, aastapäevadeks, emadepäevaks või mis tahes eriliseks sündmuseks. Või miks mitte kinkida endale midagi erilist, mis meenutaks teile kõige kallimaid hetki?

See fotoga kaelaehe on rohkem kui lihtsalt ehe – see on mälestuste kandja, mis aitab hoida teie elu kõige väärtuslikumaid hetki alati lähedal.

Brand

meistrimehed.ee