Võtmekapp

24.40

Elegantne puidust võtmekapp, valmistatud 6mm kasevineerist. Kaunid mustrilõiked ustel ja maalähedane majakese ning puu motiiviga ülaosa lisavad kapile stiili ja unikaalsust. Kapp sisaldab nagisid võtmete hoidmiseks, sobides ideaalselt koju või kontorisse, et hoida võtmed korras ja alati käepärast.

Laius, kõrgus, sügavus: 26x46x7cm

Lisa kirjeldusse, kui soovid mingit elementi muuta või lisada teksti.

Eeldatav postitamise aeg 29. juuli 2024 - 31. juuli 2024
Tootekood: AM25 Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

Tooge oma koju stiili ja korra meie elegantse puidust võtmekapiga. Valmistatud vastupidavast 6mm kasevineerist, pakub see võtmekapp nii praktilisust kui ka visuaalset ilu. Kapi kaunid keerukad mustrilõiked ustel lisavad sellele elegantsi ja unikaalsust, muutes selle pilkupüüdvaks sisustuselemendiks.

Kapi ülemine osa on kujundatud maalähedase majakese ja puu motiiviga, mille taga on väike tara. See disain lisab kapile maalähedast ja kodust tunnet. Kapi sees on mitu nagi, kuhu saab riputada võtmeid või muid väiksemaid esemeid, hoides need alati käepärast ja korras.

See stiilne ja funktsionaalne võtmekapp sobib suurepäraselt nii koju kui ka kontorisse. Kvaliteetne 6mm kasevineer tagab kapile vastupidavuse ja pikaealisuse, samas kui selle elegantne disain toob igasse ruumi lisaväärtust.

Brand

meistrimehed.ee