Tee ise: laualamp

14.64

Tee ise laualambi komplekt on ideaalne projekt kõigile käeliste tegevuste austajatele. See arendab tehnilisi oskusi, kuna sisaldab juhtmete ühendamist ja elektrisüsteemide tundmaõppimist. Lisaks pakub komplekti kokkupanek rahuldustunnet ja võimalust loovalt disainida unikaalne valgustuslahendus. 21 cm kõrgune ja 11 cm laiune lamp lisab teie interjööri stiilset ja praktilist valgust, olles samal ajal hariv ja lõõgastav käeline tegevus. Patareid 3xAA ei kuulu komplekti.

Eeldatav postitamise aeg 29. juuli 2024 - 31. juuli 2024
Tootekood: TI32 Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

“Tee ise” laualambi komplekt on ideaalne projekt kõigile, kes naudivad käelisi tegevusi ja soovivad arendada oma tehnilisi oskusi. Komplekt sisaldab kõiki vajalikke osi, välja arvatud patareid, mis tuleb eraldi soetada. Lambi kõrgus on umbes  21 cm kõrge ja 11 cm lai, pakkudes stiilset ja praktilist valgustuslahendust teie koju või kontorisse. Lambile on võimalik lisada firma logo, nimi või pühendus.

Arendatavad oskused

  • Käeline osavus – detailide täpne kokkupanek ja juhtmete ühendamine
  • Tehnilised teadmised – elekter ja valgustus, juhtmete ühendamine ja lambi tööpõhimõtted
  • Loovus ja disain – võimalus personaliseerida oma lamp vastavalt soovile.
  • Probleemilahendus – komplekti kokkupanek ja võimalike probleemide lahendamine töö käigus

Kokkuvõttes on “Tee ise” laualambi komplekt suurepärane valik neile, kes soovivad oma kätega midagi kasulikku ja ilusat luua, arendades samal ajal mitmeid olulisi oskusi.

Brand

meistrimehed.ee