Pulmaposter

5.6749.00

Meie pulmapostrid pakuvad Teie pulmapäevale erilist elegantsi ja isikupära. Trükime kvaliteetsele matt fotopaberile, tagades plakatite vastupidavuse ja elegantse välimuse. Valik erinevaid suurusi, sealhulgas suured A2 ja A3 formaadid ning väiksemad A4 ja kohandatud mõõdud, võimaldab Teil valida ideaalse plakati vastavalt vajadustele. Kaunistame plakateid ka erinevates stiilides raamidega nagu kuldne, valge või puit, täiendades Teie valitud plakati välimust ja pulma teemat.

Estimated Delivery Date 29. juuli 2024 - 31. juuli 2024
Tootekood: KK45 Kategooria:

Kirjeldus

Meie pulmapostrid on loodud selleks, et lisada Teie pulmapäevale erilist elegantsi ja isikupära. Disainime ja trükime kvaliteetsele matt fotopaberile, tagades, et iga plakat oleks vastupidav ja elegantne. Erinevate suuruste valik võimaldab Teil valida ideaalse plakati vastavalt Teie vajadustele, olgu selleks suured A2 ja A3 formaadid või väiksemad A4 ja kohandatud mõõdud. Vajadusel pakume ka kaunist raamimist erinevates stiilides nagu kuldne, valge või puit, täiendades Teie valitud plakati välimust ja pulma teemat.

Pulmapostrid on näiteks:

  • Tervitusplakatid – esitage oma tervitused ja heade soovidega pulmakülalistele stiilselt ja isikupäraselt
  • Pulma ajakava plakatid – hoidke külalisi kursis pulma sündmuste kulgemisega elegantse ja selge ajakavaga
  • Noorpaari ajatelje plakatid – kujundage oma pulmapäeva sündmuste kronoloogia visuaalselt atraktiivsel ja arusaadaval viisil, mis aitab külalistel mõista oluliste hetkede tähtsust
  • Muud informatiivseid plakatid ja sildid – lisage pulmapeole olulisi detaile või juhiseid, näiteks istekohtade kaardid, joogimenüüga seotud, fotoboksi jms jaoks

Oleme siin selleks, et muuta Teie pulmapäev eriliseks meie kvaliteetsete ja stiilsete pulmaplakatitega ning aidata Teil luua unustamatu ja meeldejääv sündmus.  Lisa kirjeldusse oma soovid või kirjutage otse info@meistrimehed.ee, et arutada disainisoovid ja võimalused läbi.

Lisaks pakume võimalust printida Teie pulmapildid kvaliteetsele läikivale fotopaberile samades suurustes ning raamida need vastavalt Teie soovile.

Lisainfo

Kaal -
Trükise suurus

420x594mm (A2), 400x500mm, 297x420mm (A3), 210x297mm (A4)

Pildiraam

Puudub (soovin ainult postrit), Kuld, Valge

Brand

meistrimehed.ee