Puidust rahaümbrik 2

14.6417.08

Puidust kinkekarp ümbriku stiilis on ideaalne viis kinkekaartide või raha stiilselt kinkimiseks. Karp on valmistatud kvaliteetsest puidust ja seda saab personaliseerida, lisades kujundusi nii peale kui sisse. Kaane kinnitus on saadaval kas paela või magnetiga, kahest erinevast stiilist ja suurusest. Paelaga variant võimaldab värvide valikut, samal ajal kui magnetiga variant on minimalistlik ja praktiline.

Stiil 1 on painduva kaanega ja stiil 2 on tõstetava kaanega, mõõtmetega 16x10x1,5 cm või 22x10x1,5 cm.

*Eeldatav postitamise aeg: 22. apr. 2024 - 24. apr. 2024
Tootekood: KK39 Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Otsite stiilset ja ainulaadset viisi kinkekaartide või raha üleandmiseks? See puidust kinkekarp ümbriku stiilis on ideaalne valik. Valmistatud kvaliteetsest puidust, annab see karbike teie kingitusele erilise ja isikliku puudutuse. Karbi peale ja sisse on võimalik lisada kujundus, et muuta kingitus veelgi isiklikumaks. Olgu see siis eriline sõnum, kujundus või lihtsalt saaja nimi – valik on teie.

Kaane kinnitus on saadaval kahes variandis: paelaga või magnetiga. Paelaga variant on saadaval erinevates värvides, mis võimaldab teil kohandada karpi vastavalt kingisaaja maitsele või erilise sündmuse värvipaletile. Magnetiga variant on minimalistlik ja praktiline, hoides kaane kindlalt suletuna. Valikus on kaks erinevat stiili ja suurust. Stiil 1 on painduva kaanega ja stiil 2 tõstetava kaanega. Väiksem suurus on mõõtmetega 16x10x1.5 cm, mis on piisavalt suur, et mahutada 100 eurot, ja pikem variant on 22x10x1.5 cm. Magnetiga kinnituse valiku korral on karbi sisu kõrgus umbes 1,2 cm, kuna magneti taust võtab ruumi.

Lisainfo

Stiil

Stiil 1 (painduva kaanega), Stiil2 (tõstetava kaanega)

Kinnitus

Magnet, Pael

Suurus

Tasku suurus 16x10x1.5cm, Tasku suurus 22x10x1.5cm

Brand

meistrimehed.ee