Märk magnetiga

1.832.68

Meie märgid magnetiga on saadaval neljas suuruses: 25mm, 32mm, 59mm ja 59mm pudeliavajaga. Need märgid sobivad suurepäraselt reklaamikampaaniateks, konverentsideks, pulmadeks ja muudeks tähtpäevadeks. Kvaliteetne trükk ja vastupidav disain tagavad, et teie sõnum on alati nähtav. Tellides 25 või enam märki, saate erihinna! Tellige nüüd ja tehke oma sõnum selgeks ja meeldejäävaks!

Pildi saavad üles laadida vaid registreeritud kasutajad. Muul juhul võib pildi saata info@meistrimehed.ee

  • *

    Piltide üleslaadimiseks peate olema sisse logitud

    Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif

Product total

Options total

Grand total

Estimated Delivery Date 21. juuni 2024 - 25. juuni 2024
Tootekood: - Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Meie märgid magnetiga on suurepärane viis oma sõnumi edastamiseks ja koheselt nähtavaks muutmiseks! Saadaval neljas erinevas suuruses, need märgid sobivad igale maitsele ja vajadusele. Kui otsite midagi väikest ja diskreetset, on 25mm ja 32mm märgid ideaalne valik. Kui soovite suuremat ja silmatorkavamat märki, siis 59mm sobib suurepäraselt. Lisaks on meil ka 59mm pudeliavajaga variant, mis on praktiline ja stiilne lisa igale sündmusele.

Meie märgid sobivad suurepäraselt firmade reklaamikampaaniateks, konverentsideks ja messideks, pulmadeks ja muudeks tähtpäevadeks, sünnipäevadeks, klubi- ja üritusepromotsioonideks ning meelelahutusüritusteks ja kontsertideks. Tellides 25 või enam märki, saate nautida erihinda! Märkide kvaliteetne trükk ja vastupidav disain koos tugeva magnetiga tagavad, et teie sõnum on alati nähtav. Lisaks pakub 59mm pudeliavaja funktsiooniga variant praktilisust ja stiili. Tellige oma märgid magnetiga juba täna ja tehke oma sõnum selgeks ja meeldejäävaks!

Lisainfo

Vali suurus

25mm, 32mm, 59mm, 59mm +pudeliavaja

Brand

meistrimehed.ee