Logoga mõõdulint 5m

10.43

Meie kohandatav mõõdulint on vastupidav ja praktiline tööriist, millele saab lisada isikliku teksti, foto või logo. See teeb sellest ideaalse kingituse isadele, olgu see siis isadepäev, sünnipäev või lihtsalt eriline päev. Lisaks on see suurepärane kingitus käsitöölistele ja DIY entusiastidele, samuti suurepärane võimalus tugevdada oma ettevõtte brändi.

8 laos

*Eeldatav postitamise aeg: 29. juuli 2024 - 31. juuli 2024
Tootekood: MU22 Kategooria: Sildid: , , , ,

Kirjeldus

Meie kohandatav mõõdulint on praktiline ja personaalne tööriist, mis on hädavajalik igas tööriistakastis. Valmistatud vastupidavatest materjalidest, tagab see mõõdulindi pika eluea ja täpsuse. Korpus on kaetud kvaliteetse plastikuga, mis tagab mugava haarde. Lisaks saate lisada oma teksti, foto või logo, muutes selle ideaalseks kingituseks erilistel puhkudel, näiteks isadepäevaks, sünnipäevadeks või ettevõtte kingitusteks.

See kohandatav mõõdulint on mitte ainult praktiline tööriist, vaid ka suurepärane viis oma brändi reklaamimiseks või erilise mälestuse loomiseks. See on ideaalne kingitus ehitajatele, käsitöölistele või DIY entusiastidele. Samuti on see suurepärane viis oma ettevõtte brändi tugevdamiseks, lisades oma logo ja andes need kingituseks klientidele või töötajatele.

  • Mõõdulindi suurus: Ø 7,5 x 7 cm
  • Pikkus: 5m
  • Trükiala: Ø 7,5 cm
  • Värv: must/kollane

Brand

meistrimehed.ee