Lauanumbrid

3.668.54

Tutvustame Teile meie laia valikut lauanumbreid, mis on valmistatud kvaliteetsest puidust ja vastupidavast pleksist. Meie lauanumbrid on saadaval erinevates suurustes ja kujudes, sobides ideaalselt nii kodukasutuseks kui ka eriüritusteks. Lisa kirjeldusse oma soov ning me teeme näidise ja vajadusel pakume omalt poolt lahendusi.

*Eeldatav postitamise aeg: 22. apr. 2024 - 24. apr. 2024
Tootekood: s10 Kategooriad: , Sildid: ,

Kirjeldus

Tutvustame Teile meie laia valikut lauanumbreid, mis on valmistatud kvaliteetsest puidust ja vastupidavast pleksist. Meie lauanumbrid on saadaval erinevates suurustes ja kujudes, sobides ideaalselt nii kodukasutuseks kui ka eriüritusteks.

Kas soovite oma lauda isikupärastada? Meie lauanumbrid on saadaval mitmete kaunistustega ja neil on suur alus, mis võimaldab lisada täiendavat infot. Olgu selleks siis külaliste nimed, lemmiktsitaadid või isegi naljakad laused – meie lauanumbrid muudavad iga sündmuse unikaalseks.

Lisaks pakume lauanumbreid erinevates värvitoonides, et sobituda erinevate sisekujundusstiilidega. Soovime tagada parima tulemuse ja seetõttu pakume ka mitmekihiliste numbrite valmistamise võimalust, mis annab tootele suurepärase sügavuse ja detailide rikkuse.

Valige meie lauanumbrid ja lisage oma ruumile või üritusele just see õige isiklik puudutus. Ootame Teid oma tootevalikuga tutvuma!

Lisainfo

Stiil

Numbrid puidust, Numbrid kaunistusega puidust, Numbrid pleksist, Numbrid kaunistusega pleksist, Lauanumber (silt väike), Lauanumber (silt suur)

Brand

meistrimehed.ee