Metallist joogitops 600ml

24.40

See roostevabast terasest joogitops, tuntud ka kui klassikaline 20oz skinny tumbler, on suurepärane valik neile, kes soovivad stiilselt oma lemmikjooke kaasas kanda. Tops mahutab kuni 600 ml jooki, olgu see kuum või külm, tänu termo omadustele säilitades joogi temperatuuri. Kindel kaas väldib lekkeid, ja libistatav ava lubab juua nii kõrrega kui otse topsist. Isikupärastatava disainiga ja kaasas oleva metallist kõrrega on see joogitops ideaalne igapäevaseks kasutamiseks.

15 laos

*Eeldatav postitamise aeg: 29. juuli 2024 - 31. juuli 2024
Tootekood: KR23 Kategooria: Sildid: , , , ,

Kirjeldus

See roostevabast terasest valmistatud joogitops on ideaalne kaaslane neile, kes soovivad oma lemmikjooke kaasa võtta. Valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest, mahutab see tops kuni 600 ml teie valitud joogist, olgu see siis kuum või külm. Tänu termo omadustele hoiab see soojad joogid soojana ja külmad joogid külmana, tagades nii joogi nautimise igal ajal.

Lisaks on topsil kaas, mis väldib lekkeid ja libistatav ava, mis võimaldab juua nii kõrrega kui ka otse pudelist. Komplekti kuulub ka metallist kõrs. Joogitopsi mõõtmed on 7,4 cm x 21 cm, mis teeb sellest mugava ja käepärase valiku igapäevaseks kasutamiseks. Eriliseks teeb selle joogitopsi see, et sa saad ise valida selle kujunduse, luues nii isikupärase ja ainulaadse toote. Kujunduseks võid valida mida iganes. Trükipinda on palju 🙂

Teeme enne valmistamist tasuta kujundusnäidised.

Fondi näidised

Brand

meistrimehed.ee