Fotoraam südametega

12.20

See stiilne fotoraam, millel on hõljuvad südamed, on ideaalne viis näidata oma armastust ja hoida kallid mälestused elus. Mõeldud 10x15cm fotodele. Fotole on võimalik lisada ka soovitud teksti!

29 laos

Pildi saavad üles laadida vaid registreeritud kasutajad. Muul juhul võib pildi saata info@meistrimehed.ee

  • Lae pilt üles *

    Piltide üleslaadimiseks peate olema sisse logitud

    Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif

Product total

Options total

Grand total

Estimated Delivery Date 29. juuli 2024 - 31. juuli 2024
Tootekood: MU27 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

See ainulaadne ja stiilne südamekujuliste hõljuvate südametega fotoraam on täiuslik kingitus, mis väljendab sügavaid tundeid teie kallimate vastu. Selle mõõtmed on ideaalselt sobivad 10x15cm suuruse foto jaoks, pakkudes samal ajal 2,5cm paksust, mis muudab selle piisavalt kompaktseks, et mahtuda igasse ruumi, ent samas piisavalt silmapaistvaks, et äratada tähelepanu.

Eriliseks teeb selle fotoraami võimalus lisada sinna oma lemmikfoto, mille pringime kvaliteetsele fotopaberile ja mida on hiljem võimalik hõlpsalt ise vahetada, luues nii personaalse ja mälestusväärse eseme. Raami sees hõljuvad südamekujulised elemendid loovad liikumisel mängulise ja maagilise efekti, eriti kui neid tabab valgus. See fotoraam on suurepärane viis erilise mälestuse jäädvustamiseks või olulise sündmuse tähistamiseks, olles ühtlasi ka imeline dekoratiivelement.

Brand

meistrimehed.ee