Nimega sussikott

8.5410.98

Nimega sussikott. Igale lapsega oma nimega  sussikott (34 x 42 cm) ja nii tunneb laps oma koti alati ära. Kotti saab kasutada ka  dresside või väikese klassieksurisooni jaoks. Lisa kirjeldusse nimi ja kui soov, siis ka tunnuspilt. Vaikimisi lisame kujunduse ühele küljele – võta ühendust, kui soovid ka teisele poole. Valge koti puhul saab kasutada värvilist disaini. Teiste värvide puhul eelkõige kontrast. Näiteks must ja valge jne. Kui vaja, siis võime nime teha ka helkiva või kuldse 🙂

*Eeldatav postitamise aeg: 24. juuni 2024 - 26. juuni 2024
Tootekood: KO8 Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Pikk kirjeldus:

Meie nimega sussikotid on ideaalsed lahendused lastele, et hoida oma jalanõud või väikesed isiklikud esemed korraldatud ja kergesti äratuntavad. Iga 34×42 cm suurune kott on personaliseeritav lapse nimega, tagades, et nad leiavad oma koti kiiresti ja lihtsalt. Lisaks sussidele sobib kott suurepäraselt ka dresside, spordivarustuse või väiksemate klassiekskursioonide tarvikute hoidmiseks.

Kujundusprotsess on lihtne ja paindlik. Saate valida, kas lisada kotti ainult lapse nimi või ka mõni tunnuspilt, mis võiks olla lapse lemmikloom, hobi või mõni muu iseloomulik kujutis. Vaikimisi lisame kujunduse ühele küljele, kuid võtke meiega ühendust, kui soovite disaini mõlemale poolele. Valge sussikoti puhul saame kasutada värvilist disaini, mis loob erksa ja lõbusa välimuse. Teiste värvide puhul keskendume kontrastsele kujundusele, näiteks must-valgele, et tagada hea nähtavus ja stiil.

Lisavõimalusena pakume ka erilisi kujundusi, nagu helkiv või kuldne tekst, mis lisab kotile veelgi silmapaistvamat ja unikaalset välimust. Need nimega sussikotid on mitte ainult praktilised, vaid ka isikupärased ja stiilsed, sobides igale lapsele ja nende igapäevastele vajadustele.

Lisainfo

Mõõtmed 330 × 420 × 10 mm
Vali värv

glitter roosa, glitter valge, glitter šampanja, valge, must, oranž, punane, lilla, sinine, tumeroosa, roheline

Brand

meistrimehed.ee